Giriş Sayfası Yap

Yelken Dünyası İnternet Sitesine Hoşgeldiniz...

Favorilere Ekle

HAKKIMIZDA
KÜNYE
İLETİŞİM
BU SAYI
HAVA DURUMU
MARİNALAR
FİRMALAR
FIRTINA CETVELİ
TEMEL DENİZCİLİK
YARIŞ PROGRAMI
LİNKLER
BOAT SHOWLAR
KÜÇÜK İLANLAR
ENGLISH
 

 

Derginin Kuruluşu ve Amacı:

Dergimiz Yelken Dünyası, Mesut BARAN tarafından Mayıs 1984 yılında kurulmuş olup 30 yıl gibi uzun bir süredir kesintisiz her ay yayınlanmakta olan tek Türk denizcilik ve yelken ihtisas dergisidir.Haziran 2013'de 350'nci sayıya ulaşarak Türkiye'de en uzun süre yayın hayatında kalmayı başaran spor dergisi olan Yelken Dünyası, tiraj, bilinirlik, sayfa sayısı, ilan veren kuruluş sayısında da herzaman ilk sırada yer almaktadır.Tüm Türkiye ve KKTC'deki bayilerde bulunan geniş satış ağıyla siz denizseverlerin sürekli yanında olmayı ilke edinen ve bu yıl 33. yayın yılını kutlayan dergimiz sizin destekleriniz ve sevginizle daha uzun yıllar yayın hayatına devam edecektir.Ayrıca IBI(International Boating Industry) Media Guide'ın 1990 yılından beri üyesi olan Yelken Dünyası, tüm dünya tarafından tanınan bir yelken ihtisas ve denizcilik dergisi olup, Türkiye'yi dünya platformunda gururla temsil eden tek dergidir.

Derginin İçeriği:

Dergimizin içeriği yelkencilik ve denizciliği ilgilendiren tüm konuları kapsamaktadır.Bunları yelkenli tekneler,motoryatlar,megayatlar,gezi ve yarış ile ilgili makaleler,teknik konular,navigasyon,tekne testleri,tekne elektroniği, tersaneler,yat yapımcıları ve dizaynerler,temel denizcilik konuları,yelkenciliğe ilk başlayanlar için pratik bilgiler,uluslararası ve yerel haberler,yeni ürünler,boat-showlar ve balıkçılık olarak sayabiliriz.

Tiraj ve Teknik Bilgiler:

Derginin tirajı 7500'dür.Derginin dağıtımı YAYSAT A.Ş. tarafından tüm Türkiye'deki ve KKTC'deki bayiler ile başta D&R'lar olmak üzere büyük kitapevlerine yapılmaktadır.Buna ek olarak ABD ve Avrupa'da birçok abone bulunmaktadır.

Ölçüler:19,5(cm) x 27(cm)

Fiyatı: 10 TL

ISSN:1305-3094

Abonelik:

Postada yaşanan aksaklıklar ve kaybolmalar nedeni ile abonelik sistemini  kaldırmak zorunda kaldık.Dergimizi tüm Türkiye'deki gazete bayilerinde bulabilirsiniz.Aboneliği ancak ulaşamadığımız veya derginin gitmediği bölgeler ile yurtdışına yapmaktayız.Ancak okuyucularımız gazetelerini sürekli almakta oldukları YAYSAT bayilerine önceden ödeme yaparak her ay dergilerini ayırtabilirler.

İlanlar:

Dergimizde tam veya yarım sayfa olmak üzere renkli ve siyah-beyaz ilanlar yayınlanmaktadır.İlan konusunda daha detaylı bilgi isteyenler aşağıdaki numaralardan görüşebilirler.

Tel:0212-295 62 20/ 295 62 40    Fax:0212-295 62 41