Giriş Sayfası Yap

Yelken Dünyası İnternet Sitesine Hoşgeldiniz...

Favorilere Ekle

HAKKIMIZDA
KÜNYE
İLETİŞİM
BU SAYI
HAVA DURUMU
MARİNALAR
FIRTINA CETVELİ
TEMEL DENİZCİLİK
YARIŞ PROGRAMI
LİNKLER
BOAT SHOWLAR
KÜÇÜK İLANLAR
ENGLISH
 

 

 

2018 Türkiye Genel Yat Yarışı Programı

Etkinlik Tarih Yer Sınıf
Ocak
BAYK - DRAGON İLKBAHAR KUPASI  1. AYAK 06-07 Ocak Bodrum / Muğla Dragon
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  1. Ayak 13-14 Ocak Marmaris / Muğla Yat
OTOKAR TİRHANDİL KIŞ TROFESİ  2. AYAK 13-14 Ocak Bodrum / Muğla Tırhandil
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  1. AYAK 20-21 Ocak Bodrum / Muğla Yat
EAYK KIŞ TROFESİ  1. AYAK 27-28 Ocak Çeşme / İzmir Yat
Şubat 
BAYK - DRAGON İLKBAHAR KUPASI  2. AYAK 03-04 Şubat Bodrum / Muğla Dragon
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  2. AYAK 03-04 Şubat Marmaris / Muğla Yat
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  2. AYAK 10-11 Şubat Bodrum / Muğla Yat
OTOKAR TIRHANDİL KIŞ TROFESİ  3. AYAK 17-18 Şubat Bodrum / Muğla Tırhandil
EAYK KIŞ TROFESİ  2. AYAK 17-18 Şubat Çeşme / İzmir Yat
Mart 
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  3. AYAK 03-04 Mart Bodrum / Muğla Yat
J70 KUPASI 03-04 Mart Bodrum / Muğla J70
KADINLAR GÜNÜ KUPASI 07-08 Mart Göcek / Muğla Yat
OTOKAR TIRHANDİL KIŞ TROFESİ  4. AYAK 10-11 Mart Bodrum / Muğla Tırhandil
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  3. AYAK 10-11 Mart Marmaris / Muğla Yat
BAYK - DRAGON İLKBAHAR KUPASI  3. AYAK 17-18 Mart Bodrum / Muğla Dragon
ÇANAKKALE ZAFERİ KUPASI YAT YARIŞI 17-18 Mart İstanbul Yat
EKER-BYK TROFESİ 1. AYAK - BURSA KUPASI 17-18 Mart Mudanya / Bursa Yat
EAYK KIŞ TROFESİ  3. AYAK 17-18 Mart Çeşme / İzmir Yat
BAYK TRIO TROFE 1 23 Mart Bodrum / Muğla Yat
BAU İLKBAHAR TROFESİ 1. ETAP 24-25 Mart İstanbul Yat
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  4. AYAK 24-25 Mart Bodrum / Muğla Yat
MIYC CAMPUS CUP 30 Mart - 01 Nisan Marmaris / Muğla Yat
KOÇ TOPLULUĞU SPOR ŞENLİĞİ YELKEN YARIŞLARI 31 Mart - 01 Nisan İstanbul Yat
Nisan 
BAU İLKBAHAR TROFESİ 2. ETAP 07 Nisan İstanbul Yat
J70 KUPASI 06-08 Nisan Marmaris / Muğla J70
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  4. AYAK 07-08 Nisan Marmaris / Muğla Yat
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 1. AYAK 08 Nisan Moda / İstanbul Sportsboat
BAYK TRIO TROFE 2 13 Nisan Bodrum / Muğla Yat
TAYK FAHİR ÇELİKBAŞ KUPASI YAT YARIŞI 1 14 Nisan Moda-Tuzla / İstanbul Yat
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  5. AYAK 14-15 Nisan Bodrum / Muğla Yat
EKER - BYK TROFESİ 2. AYAK - ULUDAĞ KUPASI 14-15 Nisan Mudanya / Bursa Yat
JIMMY KEY CUP VE UNIVERSAIL CUP YAT-SB YARIŞI 14-15 Nisan Urla / İzmir Yat
TAYK FAHİR ÇELİKBAŞ KUPASI YAT YARIŞI 2 15 Nisan Tuzla / İstanbul Yat
TAYK FAHİR ÇELİKBAŞ KUPASI YAT YARIŞI 3 21 Nisan Tuzla / İstanbul Yat
OTOKAR TIRHANDİL KIŞ TROFESİ  5. AYAK 21-22 Nisan Bodrum / Muğla Tırhandil
EAYK KIŞ TROFESİ  4. AYAK 21-22 Nisan Çeşme / İzmir Yat
BAU İLKBAHAR TROFESİ 3. ETAP 22 Nisan İstanbul Yat
COLLEGE CUP 2018 - LİSELERARASI YELKEN YARIŞLARI  26-29 Nisan Karacasöğüt (Gökova) / Muğla Yat
FARR 40 - MAT 1010 KUPASI 28 Nisan İstanbul Yat
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  5. AYAK 28-29 Nisan Marmaris / Muğla Yat
BAYK - DRAGON İLKBAHAR KUPASI  4. AYAK 28-29 Nisan Bodrum / Muğla Dragon
Mayıs 
İBB YELKEN FESTİVALİ    02-04 Mayıs Maltepe / İstanbul Sportsboat
BAYK TRIO TROFE 3 04 Mayıs Bodrum / Muğla Yat
BAU İLKBAHAR TROFESİ 4. ETAP - BOSPHORUS SAILING CUP 05 Mayıs İstanbul Boğazı Yat
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  6. AYAK 05-06 Mayıs Bodrum / Muğla Yat
EKER - BYK TROFESİ 3. AYAK - BAHAR KUPASI 05-06 Mayıs Mudanya / Bursa Yat
PENDİK YELKEN MARINTURK CUP -1 06 Mayıs Pendik / İstanbul Yat
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 2. AYAK 06 Mayıs İstanbul Sportsboat
OTOKAR TIRHANDİL KIŞ TROFESİ  6.  AYAK 12-13 Mayıs Bodrum / Muğla Tırhandil
ERGO MIYC KIŞ TROFESİ  6. AYAK 12-13 Mayıs Marmaris / Muğla Yat
TAYK - İSTANBUL KUPASI 12-13 Mayıs İstanbul Yat
GÖCEK YARIŞ HAFTASI 13-17 Mayıs Göcek / Muğla Yat
BAYK - DRAGON İLKBAHAR KUPASI  5. AYAK 18-20 Mayıs Bodrum / Muğla Dragon
J70 KUPASI 18-20 Mayıs Göcek / Muğla J70
DENİZ HARP OKULU KUPASI 19 Mayıs Tuzla / İstanbul Yat
EAYK KIŞ TROFESİ  5. AYAK 19-20 Mayıs Çeşme / İzmir   Yat
BAYK TRIO TROFE 4 25 Mayıs Bodrum / Muğla Yat
EKER - BYK TROFESİ 4. AYAK - KÖRFEZ KUPASI 26-27 Mayıs Mudanya / Bursa Yat
TAYK FARR 40 26-27 Mayıs İstanbul Yat
TANJU OKAN KUPASI YAT YARIŞI 26-27 Mayıs Urla / İzmir Yat
CFM BAYK KIŞ TROFESİ  7. AYAK 26-27 Mayıs Bodrum / Muğla Yat
Haziran 
MASS KARDEŞLİK KUPASI 02-03 Haziran İstanbul Boğazı-Caddebostan Yat
MERSİN MARİNA YELKEN VE YAT SPOR KULÜBÜ YAT YARIŞI  02-03 Haziran Mersin Yat
BAYK-DRAGON İLKBAHAR KUPASI  6. AYAK - PİRİ REİS KUPASI 09 Haziran Bodrum / Muğla Dragon
TAYK MARMARA KUPASI 09-10 Haziran Marmara Adası Yat
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 4. AYAK 10 Haziran Kalamış / İstanbul Sportsboat
CHANNEL REGATTA 16-18 Haziran Marmaris / Muğla Yat
Temmuz 
MODA DENİZ KULÜBÜ ATATÜRK DENİZCİLİK VE KABOTAJ KUPASI 01 Temmuz Moda / İstanbul Yat
TAYK DENİZ KUVVETLERİ KUPASI 13-16 Temmuz İstanbul-Sığacık Yat
TAYK SAHİL GÜVENLİK DEYH - IRC KUPASI 17 -21 Temmuz Sığacık-Bodrum Yat
BAU UNICON REGATTA 24-29 Temmuz İstanbul Boğazı Yat
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 5. AYAK 29 Temmuz Caddebostan / İstanbul Sportsboat
Ağustos 
J70 KUPASI 02-05 Ağustos Bozburun / Muğla J70
AMİRAL KUPASI 04-05 Ağustos Kalamış / İstanbul Yat
TAYK OLYMPOS KUPASI 10-12 Ağustos İstanbul-Bursa Yat
TAYK BDK KUPASI 18 Ağustos Burgazada / İstanbul Yat
ARKAS AEGEANLİNK REGATTA 2018 29 Ağustos - 2 Eylül Çeşme-Sakız Yat
ZAFER KUPASI 30 Ağustos - 1 Eylül Bodrum / Muğla Yat
Eylül 
J70 KUPASI 07-09 Eylül Bodrum / Muğla J70
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 6. AYAK 02 Eylül Kalamış / İstanbul Sportsboat
DENİZ KIZI ULUSAL KADIN YELKEN KUPASI 07-09 Eylül Caddebostan-Adalar Yat
TÜRKİYE SPORTSBOAT ŞAMPİYONASI 14-16 Eylül Kalamış / İstanbul Sportsboat
BMW SAILING FEST 15 Eylül İstanbul Boğazı Yat
BİLGİ UNIVERSITY SAILING CUP 16 Eylül Haliç / İstanbul Delphia 24
DONANMA KUPASI YAT YARIŞI 22-23 Eylül İstanbul-Gölcük-İstanbul Yat
BAYK DRAGON SONBAHAR KUPASI  1. AYAK 22-23 Eylül Bodrum / Muğla Dragon
ANKA-EMEX MARMARİS 22-29 Eylül Marmaris / Muğla Yat
BOSPHORUS CUP 29-30 Eylül İstanbul Boğazı-Caddebostan Yat
İZMİR ARKAS KÖRFEZ YARIŞI 29-30 Eylül İzmir Körfezi Yat
ANKA-SAIL&FUN 29 Eylül-06 Ekim Kaş-Fethiye Yat
Ekim 
TAYK MODA DENİZ KULÜBÜ KUPASI 06 Ekim Moda / İstanbul Yat
PENDİK YELKEN MARINTURK CUP - 2 07 Ekim Pendik / İstanbul  Yat
RIXOS SAILING CUP GÖCEK 2018 11-14 Ekim Göcek / Muğla Yat
BAYK DRAGON SONBAHAR KUPASI  2. AYAK 13-14 Ekim Bodrum / Muğla Dragon
TÜRKİYE SPORTSBOAT TROFESİ 7. AYAK 14 Ekim Kalamış / İstanbul Sportsboat
TAYK FARR 40-MAT 1010 İSTANBUL KUPASI 20-21 Ekim Ataköy / İstanbul Yat
BAYK GÜZ TROFESİ 1 20-21 Ekim Bodrum / Muğla Yat
EKER - BYK TROFESİ 5. AYAK - CUMHURİYET KUPASI 27-28 Ekim Mudanya / Bursa Yat
KAYK CUMHURİYET KUPASI 27-28 Ekim Kuşadası / Aydın Yat
MARMARİS ULUSLARARASI YARIŞ HAFTASI 27 Ekim-02 Kasım  Marmaris / Muğla Yat
Kasım 
BAYK DRAGON SONBAHAR KUPASI  3. AYAK 1-4 Kasım Bodrum / Muğla Dragon
SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI  05-10 Kasım Göcek / Muğla Yat
TAYK SONBAHAR KUPASI 1 10 Kasım İstanbul Yat
ALTINKİLİT KUPASI YAT YARIŞI 11 Kasım İstanbul Yat
HEYBELİADA 1773 KUPASI YAT YARIŞI 17 Kasım Heybeliada / İstanbul Yat
BAYK GÜZ TROFESİ 2 17-18 Kasım Bodrum / Muğla Yat
EKER - BYK TROFESİ 6. AYAK - ATATÜRK'Ü ANMA KUPASI 17-18 Kasım Mudanya / Bursa Yat
TAYK SONBAHAR KUPASI 2 24 Kasım İstanbul Yat
BAYK DRAGON SONBAHAR KUPASI  4. AYAK 24-25 Kasım Bodrum / Muğla Dragon
Aralık 
BAYK GÜZ TROFESİ 3 01-02 Aralık Bodrum / Muğla Yat
BURHANETTİN TEKDAĞ YIL SONU KUPASI 08-09 Aralık Marmaris / Muğla Yat
TAYK SONBAHAR KUPASI 3 15 Aralık İstanbul Yat
BAYK GÜZ TROFESİ 4 22-23 Aralık Bodrum / Muğla Yat