Giriş Sayfası Yap

Yelken Dünyası İnternet Sitesine Hoşgeldiniz...

Favorilere Ekle

HAKKIMIZDA
KÜNYE
İLETİŞİM
BU SAYI
HAVA DURUMU
MARİNALAR
FIRTINA CETVELİ
TEMEL DENİZCİLİK
YARIŞ PROGRAMI
LİNKLER
BOAT SHOWLAR
KÜÇÜK İLANLAR
ENGLISH
 

 

 

2017 Türkiye Genel Yat Yarışı Programı

Etkinlik Tarih Yer Sınıf
Ocak
ERGO MIYC Kış Trofesi 1. 07-08 Ocak Marmaris / Muğla YAT
CFM BAYK Kış Trofesi II. 15-16 Ocak Bodrum / Muğla YAT
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 1. 21-22 Ocak Çeşme/İzmir YAT
ERGO MIYC Kış Trofesi 2. 28-29 Ocak Marmaris / Muğla YAT
Şubat 
CFM BAYK Kış Trofesi II. 04-05 Şubat Bodrum / Muğla YAT
Dragon İlkbahar Kupası 2. 04-05 Şubat Bodrum / Muğla DRAGON
BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 2 18-19 Şubat Bodrum / Muğla TIRHANDİL
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 2. 18-19 Şubat Çeşme/İzmir YAT
CFM BAYK Kış Trofesi III. 25-26 Şubat Bodrum / Muğla YAT
Mart 
ERGO MIYC Kış Trofesi 3. 04-05 Mart Marmaris  / Muğla YAT
Dragon İlkbahar Kupası 3. 04-05 Mart Bodrum / Muğla DRAGON
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 3. 11-12 Mart Çeşme/İzmir YAT
BAYK TRIO Trofe I. 17 Mart Bodrum / Muğla YAT
CFM-BAYK Kış Trofesi IV. 18-19 Mart Bodrum / Muğla YAT
Çanakkale Zaferi Kupası Yat Yarışı 18-19 Mart İstanbul YAT
BYK Trofesi 1. Bursa Kupası 18-19 Mart Mudanya / Bursa YAT
BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 3 25-26 Mart Bodrum / Muğla TIRHANDİL
ERGO MIYC Kış Trofesi 4. 25-26 Mart Marmaris / Muğla YAT
BAU İLKBAHAR TROFESİ 1 25-26 Mart İstanbul YAT
CAMPUS CUP 31 Mart-02 Nisan Marmaris / Muğla YAT
Nisan 
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 4. 01-02 Nisan Çeşme / İzmir YAT
Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 1 - AG Sailing Kupası 02 Nisan İstanbul SPORTSBOAT
BAYK TRIO Trofe II. 07 Nisan Bodrum / Muğla YAT
BAU İLKBAHAR TROFESİ 2 8 Nisan İstanbul YAT
CFM BAYK Kış Trofesi V. 08-09 Nisan Bodrum / Muğla YAT
28.Koç Topluluğu Spor Şenliği Yelken Yarışı 08-09 Nisan Kalamış / İstanbul YAT
Uludağ Kupası 08-09 Nisan Mudanya / Bursa YAT
TAYK F.ÇELİKBAŞ Kupası Yat Yarışı 1 15 Nisan Moda-Tuzla / İstanbul YAT
TAYK F.ÇELİKBAŞ Kupası Yat Yarışı 2 22 Nisan Tuzla / İstanbul YAT
ERGO MIYC Kış Trofesi 5. 22-23 Nisan Marmaris / Muğla YAT
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 5. 22-23 Nisan Çeşme / İzmir YAT
Dragon İlkbahar Kupası 4. 22-23 Nisan Bodrum / Muğla DRAGON
BAU İLKBAHAR TROFESİ 3 (şamandıra yarışı) 23 Nisan İstanbul YAT
Kalamış Yelken Kulübü Sportsboat Trofesi 2 23 Nisan İstanbul SPORTSBOAT
BAYK TRIO Trofe III. 28 Nisan Bodrum / Muğla YAT
CFM-BAYK Kış Trofesi VI. 29-30 Nisan Bodrum / Muğla YAT
Jimmy Key ve Univesail Yat Yarışı 29-30 Nisan Urla / İzmir YAT
Russian Sailing Week 29 Nisan-6 Mayıs Marmaris / Muğla YAT
Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 1 29 Nisan İstanbul YAT
TAYK-DUO 1 29 Nisan İstanbul YAT
Deniz Harp Okulu Kupası 30 Nisan İstanbul YAT
Mayıs 
BAU BOSPHORUS SAILING CUP 06 Mayıs İstanbul Boğazı YAT
HUAFON BAU SAILING CUP 7 Mayıs İstanbul YAT
EAYK / ICYC İzmir Kış Trofesi 6. 06-07 Mayıs Çeşme / İzmir YAT
BYK Trofesi 2. Güney Marmara Kupası 06-07 Mayıs Mudanya / Bursa YAT
Turkcell Platinum Bosphorus Cup 11-14 Mayıs İstanbul Boğazı YAT
Corporate Games Su Sporları  13-14 Mayıs İstanbul YAT
BODTO TIRHANDİL KIŞ TROFESİ 4 13-14 Mayıs Bodrum / Muğla TIRHANDİL
ERGO MIYC Kış Trofesi 6. 13-14 Mayıs Marmaris / Muğla YAT
Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası & Göcek Yarış Haftası 14-18 Mayıs Göcek / Muğla YAT
BAYK TRIO Trofe IV. 19 Mayıs Bodrum / Muğla YAT
TAYK-Organ Nakli Kupası  19 Mayıs İstanbul YAT
CFM - BAYK Kış Trofesi VII. 20-21 Mayıs Bodrum / Muğla YAT
BMW Sailing Fest 20 Mayıs İstanbul Boğazı YAT
Pendik Yelken Marintürk Cup 21 Mayıs Pendik / İstanbul YAT
Erol Kapkın Trofesi & İlkbahar Kupası 5 26-27-28 Mayıs Bodrum / Muğla DRAGON
Tanju Okan Kupası Yat Yarışı 27-28 Mayıs Urla / İzmir YAT
Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 2 - SYK Yat 1.Ayak 27 Mayıs İstanbul YAT
Sail & Fun 27 Mayıs-3 Haziran Marmaris / Muğla YAT
Kalamış YK Sportboat Trofesi 3-Başkent Yelken Kulübü Kupası 28 Mayıs İstanbul SPORTSBOAT
Haziran 
MASS Kardeşlik Kupası 03-04 Haziran İstanbul Boğazı YAT
TAYK - FARR 40 - Kupası 1.Ayak 09-11 Haziran İstanbul YAT
GSA College Cup 9-12 Haziran Gökova /Muğla SPORTSBOAT
Sailing Fest 10-11 Haziran İstanbul Boğazı YAT
Pirireis Kupası 10 Haziran Bodrum / Muğla DRAGON
10. Yıl ATATÜRK Moda'da Yat Yarışı 17 Haziran İstanbul YAT
REZERVE 18 Haziran İstanbul YAT
Temmuz 
Boğaziçi Kupası 01 Temmuz İstanbul Boğazı YAT
Amiral Kupası 08-09 Temmuz İstanbul Boğazı YAT
TAYK - Deniz Kuvvetleri Kupası 14-17 Temmuz İstanbul - Sığacık YAT
TAYK - Sahil Güvenlik DEHY-IRC Kupası 18-22 Temmuz Sığacık - Turgutreis YAT
Türkiye Yat Şampiyonası  28-30 Temmuz Bodrum / Muğla YAT
Denizkızı Ulusal Kadın Yelken Kupası 28-30 Temmuz İstanbul YAT
Ağustos 
OLYMPOS Kupası 11-13 Ağustos İstanbul - Bursa YAT
Turkcell Platinum Bodrum Challenge 12-13 Ağustos Bodrum / Muğla YAT
TAYK BDK Kupası 19 Ağustos İstanbul YAT
EAYK - ARKAS Ageanlink Kupası 23-27 Ağustos Çeşme-Sakız YAT
Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 3 26 Ağustos İstanbul YAT
Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 4 27 Ağustos İstanbul SPORTSBOAT
Eylül 
TAYK - Marmara Kupası 09-10 Eylül İst.-Marmara Adası-İst. YAT
Dragon Sonbahar Kupası 1. 09-10 Eylül Bodrum / Muğla DRAGON
BAYK - Famous Cup 16-17 Eylül Bodrum / Muğla YAT
TAYK - İstanbul Kupası 16-17 Eylül İstanbul YAT
Kalamış YK Sportboat Trofesi 5 - POSEIDON Yelken Kupası 17 Eylül İstanbul SPORTSBOAT
Donanma Kupası Yat Yarışı 23-24 Eylül İst. - Gölcük - İst. YAT
EAYK - ARKAS İzmir Körfez Kupası 23-24 Eylül İzmir YAT
Sail & Fun 23-30 Eylül Marmaris / Muğla YAT
Suadiye Yelken Kulübü Yat Trofesi 2 30 Eylül İstanbul YAT
Ekim 
Özcan Özyemişçi Kupası Yat Yarışı 01 Ekim İstanbul YAT
BAYK Güz Trofesi I. 07-08 Ekim Bodrum / Muğla YAT
TAYK - MDK Kupası 07 Ekim İstanbul YAT
EAYK – İzmir Sonbahar Trofesi 1. Ayak 07-08 Ekim Çeşme / İzmir YAT
Kalamış Yelken Kulübü Sportboat Trofesi 6 08 Ekim İstanbul SPORTSBOAT
Rixos Sailing Cup 10-13 Ekim Göcek / Muğla YAT
TAYK - FARR 40 - İstanbul Kupası  2.Ayak 14-15 Ekim İstanbul YAT
The Bodrum Cup 16 - 21 Ekim Bodrum / Muğla AHŞAP TEKNE
Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 4 21-22 Ekim İstanbul YAT
EAYK – İzmir Sonbahar Trofesi 2. Ayak 21-22 Ekim Çeşme / İzmir YAT
TAYK - DUO 2 21 Ekim İstanbul YAT
Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi 5 22 Ekim İstanbul YAT
Kalamış Yelken Kulübü Yat Sportboat Trofesi 7 22 Ekim İstanbul SPORTSBOAT
Suadiye Yelken Kulübü Yat Trofesi 3 28 Ekim İstanbul YAT
BAYK Güz Trofesi II. 28-29 Ekim Bodrum / Muğla YAT
BYK Trofesi 4. Cumhuriyet Kupası 28-29 Ekim Mudanya / Bursa YAT
Marmaris Uluslararası Yarış Haftası 28 Ekim-03 Kasım Marmaris / Muğla YAT
Kasım 
Türkiye Şampiyonası & Sonbahar Kupası 2 02-05 Kasım Bodrum DRAGON
Poseidon Match Race Cup 04-05 Kasım İstanbul YAT
EAYK – İzmir Sonbahar Trofesi 3. Ayak 04-05 Kasım Çeşme / İzmir YAT
10 Kasım Atatürk Kupası - Sonbahar Göcek Yarış Haftası 06-09 Kasım Göcek / Muğla YAT
TAYK - Sonbahar Kupası I. 11 Kasım İstanbul YAT
Altın Kilit Kupası Yat Yarışı 12 Kasım İstanbul YAT
Heybeliada 1773 Kupası Yat Yarışı 18 Kasım İstanbul YAT
BAYK Güz Trofesi III. 18-19 Kasım Bodrum / Muğla YAT
BYK Trofesi 4. Atatürk'ü Anma Kupası 18-19 Kasım Mudanya / Bursa YAT
TAYK - Sonbahar Kupası II. 25 Kasım İstanbul YAT
EAYK – İzmir Sonbahar Trofesi 4. Ayak 25-26 Kasım Çeşme / İzmir YAT
Dragon Sonbahar Kupası 3. 25-26 Kasım Bodrum / Muğla DRAGON
Aralık 
BAYK Güz Trofesi IV. 09-10 Aralık Bodrum / Muğla YAT
Burhanettin Tekdağ Yıl Sonu Kupası 09-10 Aralık Marmaris / Muğla YAT
TAYK - Sonbahar Kupası III. 16 Aralık İstanbul YAT
EAYK – İzmir Sonbahar Trofesi 5. Ayak 16-17 Aralık Çeşme / İzmir YAT
Dragon Sonbahar Kupası 4. 23-24 Aralık Bodrum / Muğla DRAGON